De Actieweek christelijke kinderboeken komt eraan! Van 30 september t/m 10 oktober staat in heel Nederland het kinderboek in de schijnwerpers. Ook bij De Echo is er volop aandacht voor het christelijke kinderboek.
Omdat lezen zo belangrijk is voor kinderen roepen we alle ouders, verzorgers en grootouders op hun (klein)kinderen te verrassen met een boek. Het hele jaar door, maar vooral tijdens de Actieweek christelijke kinderboeken. Hoe jonger kinderen plezier krijgen in lezen, hoe meer profijt ze er later van hebben. Kom lekker met ze snuffelen bij ons in de boekhandel.
Het thema van de Actieweek christelijke kinderboeken luidt dit jaar:
‘Spot aan – Laat je licht schijnen!’
We gaan het podium op – niet voor onszelf, maar om te laten zien hoe wonderlijk God ieder kind gemaakt heeft! Duik tijdens deze Actieweek christelijke kinderboeken in verhalen over theater, zang, dans en optredens: boeken waarin kinderen zingen, dansen, toneelspelen, verhalen vertellen of juist achter de schermen helpen met kostuums en licht.
Deze Actieweek christelijke kinderboeken is één groot open podium – niet om in de schijnwerpers te staan voor roem, maar om te laten zien:
“Spot aan!” – want God heeft míjn lichtje aangestoken, en dat mag schijnen!
Tijdens de Actieweek christelijke kinderboeken zijn er twee speciale actieboeken verkrijgbaar bij De Echo.
* Het actieprentenboek De grote puddingshow door Bram Kasse en Jessica van den Berg is deze week verkrijgbaar voor een actieprijs van € 9,95.
* Het actiegeschenkboek Paniek op school door Michel de Boer voor de midden- & bovenbouw ontvangt u gratis bij aankoop van € 13,50 aan kinderboeken.