22-11-1963
Stephen King
Nederlands | 12-10-2020 | 880 pagina's
9789021027425
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 29,99
Bestel online of kom gezellig naar De Echo in Huizen
Verzendkosten € 2,95 in Nederland, gratis afhalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Wat als je de aanslag op John F. Kennedy kunt voorkomen? Bestsellerauteur Stephen King reist in 22-11-1963 terug in de tijd om deze vraag te beantwoorden. Genomineerd voor thriller van het jaar.
Tekst achterflap
22-11-1963 van bestsellerauteur Stephen King is een verkenningstocht door verschillende tijdlijnen naar de aanslag op JFK.
22 november 1963, de dag waarop John F. Kennedy werd vermoord en de wereld voorgoed veranderde...
Leraar Engels Jake Epping ontdekt een poort in de tijd en reist naar 1958. Lukt het hem de aanslag op John F. Kennedy te voorkomen? En tegen welke prijs? Jake merkt dat het verleden weerbarstig is en zich niet graag laat veranderen, en dat de gevolgen van zijn handelingen onomkeerbaar zijn.
Van 22-11-1963 werden in Nederland en Vlaanderen al ruim 90.000 exemplaren verkocht. Het boek is ook te zien als de tv-serie 11-22-1963, met o.a. James Franco.
‘King trekt je vanaf de eerste pagina’s zijn onwaarschijnlijke wereld in, en laat je tot het einde toe geloven in de daden en motieven van zijn hoofdpersoon.’ de Volkskrant
Recensie/Quote
'King levert een van zijn beste boeken ooit af: spanning, sfeer, humor en ontroering, en misschien wel het belangrijkste bij goede fictie: het doet de lezer een kleine 900 pagina's volledig opgaan in het verhaal. Hulde.'
Biografie
Stephen King (1947) heeft meer dan tweehonderd verhalen op zijn naam staan, waaronder ruim vijftig horror- en fantasyboeken. Alle titels werden wereldwijde bestsellers. In 2015 ontving King de prestigieuze National Medal of Arts (NEA) uit handen van president Barack Obama. De NEA’s worden elk jaar uitgereikt door het Witte Huis en de National Endowment for the Arts. Het is de hoogste onderscheiding die een kunstenaar kan krijgen voor zijn bijdrage aan de schone kunsten in de Verenigde Staten. In 2015 verschenen twee nieuwe boeken van Stephen King: De eerlijke vinder, het vervolg op Mr. Mercedes, en De bazaar van boze dromen, een bundel met 20 korte verhalen.
Details
EAN : | 9789021027425 |
Uitgever : | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
Publicatie datum : | 12-10-2020 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 230 mm |
Breedte : | 153 mm |
Dikte : | 48 mm |
Gewicht : | 1251 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 880 |